S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Sahalarımızda 7'şer kişilik takımlar ile maç yapılabilmektedir.

Tesislerimizde ayakkabı ve eldiveninizi kiralayabilirsiniz.

Rezervasyon yapmak için Maç Programı (Online Rezervasyon) sayfasından, rezervasyon yapmak istediğiniz sahanın size uygun olan saatine tıklayın. Bilgi ekranında, sistemde görünecek bir rezervasyon adı (ör: Bizim Fabrika A.Ş.) ve size ait iletişim bilgilerini girip ödeme adımına geçin. Kart bilgilerinizi ve ödeme miktarını girip rezervasyonunuzu tamamlayın.

Langırt web sitesi üzerinden yapılan online rezervasyonlar için hiçbir ekstra ücret veya hizmet bedeli alınmamaktadır. Online rezervasyon sırasında sadece rezervasyon bedelini, en az yarısı olacak şekilde (kapora) ödersiniz. Online Rezervasyon yapmak için tıklayınız.

Üye olmak için, Giriş yap / Üye ol sayfasına gidip, "Kayıt Olun" butonuna tıklayın. Temel iletişim bilgilerinizi girerek birkaç saniyede üyeliğini tamamlayabilirsiniz.

Üye olmadan rezervasyon yapabilirsiniz. Ancak üye olmadığınızda, geçmiş rezervasyon bilgilerinizi görüntüleyemez ve her rezervasyonunuzda iletişim bilgilerinizi yeniden girersiniz.

Sitemize üye olduğunuzda, Hesabım sayfasından geçmiş ve aktif rezervasyonlarınızı, eğer aboneyseniz abonelik bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Yeni bir rezervasyon oluşturduğunuzda, kişisel bilgileriniz hazır gelir, zaman kazanırsınız.

Bir sahamızın, haftanın bir günü ve bir saatine düzenli olarak gelmek isteyen sporcu arkadaşlarımız dilerse bu saati abonelik olarak rezerve edebilirler. Bu sayede aksi bir durum olmadığı sürece her hafta, aynı gün ve saat rezerve olarak kapatılır. Bir gün ve saati ve mevcut rezervasyonunuzu abone olarak rezerve etmek isterseniz, lütfen bizimle tesislerimize geldiğinizde veya telefonla iletişime geçin.

Langırt Spor Tesisleri Bornova ve Altındağ olmak üzere iki konumda yer alır.

Bornova tesisi, Bornova Metro istasyonuna, Ege Üniversitesine ve Forum / IKEA alışveriş merkezine yakın ve yürüme mesafesindedir. "Selçuk Yaşar Boyacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi"nin yakınından geçen tüm otobüsler ve minibüsler ile kolayca ulaşılabilir.

Altındağ tesisi'miz Otogar'a (Y. Garaj) yürüme mesafesindedir ve "Mimar Sinan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi"nin yakınından geçen tüm otobüsler ve minibüsler ile kolayca ulaşılabilir.

Bizi Tercih Edenler