Kurumsal

Langırt Spor Tesisleri olarak “Sporun Adresiyiz” sloganından yola çıkıp kaliteden ödün vermeden sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke edindik.

Bornova’da 2; Altındağ’da 1 olmak üzere, toplam 3 adet sahamız bulunmaktadır. Saha içlerinde kullanılan halı ve diğer malzemeleri büyük bir dikkatle seçerek halısaha deneyiminizi en üst seviyeye çıkarmak için kendimizi ve ekibimizi sürekli geliştirmekteyiz.


Langırt ailesi olarak kurulduğumuz günden bu yana sektörün en iyisi olmayı kendimize ilke edindik ve sahalarımızı ISO 9001:2008 kalitesi ile güvence altına aldık.

Yönetim’den başlayarak, Langırt Spor tesisleri bünyesindeki her birey sizin bu alandaki her ihtiyacınıza cevap vermeyi kendisine görev edinmiş durumdadır. Aramızda kalsın, kalitemizi de buna borçluyuz.

Tesislerimizde Kafeterya, Kantin, Amerikan ve 3 top bilardo’nun yanı sıra, Merkezi müzik sistemi, hızlı şarj cihazı da yer almaktadır. Sevdikleriniz ve ailenizle birlikte keyifli vakit geçirmek isterseniz sizi sporun adresine bekleriz, çaylar bizden!