S.S.S.

Gizlilik Politikası

Langırt Spor Tesisleri, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. Bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik kullanıcı "sınıflandırma" çalışmalarında sadece Langırt Spor Tesisleri bünyesinde kullanılmaktadır.

Langırt Spor Tesisleri, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Langırt Spor Tesisleri, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Langırt Spor Tesisleri kullanıcılarına daha özel ve etkin bir hizmet deneyimi yaşatmak amacıyla Langırt Spor Tesisleri iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Cevaplanması bütünüyle kullanıcının tercihine bırakılmış anket sorularının analiz ve yorumlanması ise, yine yukarıda belirtilen etik çerçevelerle sınırlı olmak kaydıyla istatistiksel veriler olarak üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılabilmektedir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden hizmet alan siz değerli kullanıcılarımızın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Langırt Spor Tesisleri veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin web sitemiz ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bizi Tercih Edenler